Part of Giunti Psychometrics

Ветерани військової служби

В останні роки спостерігається збільшення числа військовослужбовців, які повертаються з зони АТО або брали участь в бойових діях за кордоном. Ветерани військової служби повертаються в цивільне життя з набором навичок, які лише частково застосовуються в мирних професіях, наприклад, такі як організованість та дисципліна.

Чоловікам і жінкам, які вірно служили своїй країні, потрібен кар’єрний інструмент, спеціально призначений для такої категорії претендентів, інструмент, який допоможе відкрити для себе кар’єрні можливості та сфери навчання, які виправдають професійні очікування даної групи претендентів найкращим чином.

І такий інструмент існує. Це тест SDS — онлайн-ресурс, який може бути корисний ветеранам військової служби та військовим в процесі пошуку покликання та нового кар’єрного шляху.

У процесі індивідуальної консультації ви отримаєте:

Віктор
Ветеран АТО

E A C

Я повернувся з АТО півроку тому, коли приїхали бійці, що мали змінити мене. Всього в АТО я провів два роки, а потім опинився перед вибором, що ж мені робити. До АТО я працював автослюсарем, але більше так працювати не хотів. Звернувся в «Центр зайнятості вільних людей»: зі мною попрацювали консультанти та психологи, дали спеціальний тест, я пройшов, потім ми обговорили й проаналізували результати і в підсумку тепер я працюю менеджером з продажів на військовому підприємстві. Все добре.

Пройти тестування