Part of Giunti Psychometrics

Бажаючих змінити напрямок професійної діяльності

Все більше та більше людей в певні моменти свого життя усвідомлює, що їм необхідні радикальні зміни, — обрана кар’єра більше не задовольняє, а обов’язки замість виклику, що захоплює перетворилися в щоденну рутину. Для деяких зміна кар’єри — це вимушений крок внаслідок скорочення, зменшення престижу професії та заробітної плати.

Вибір нової професії може стати хорошим життєвим досвідом — це вправа, по завершенні якої необхідно подивитися вглиб себе і дізнатися про себе більше, дізнатися про те, які можливості знаходяться поза сферою ваших професійних очікувань.

За результатами тестування SDS ви отримаєте персоналізований Підсумковий код, який показує ваші навички та інтереси, надає перелік занять, які відповідають цим характеристикам. Крім того, ви отримаєте Підсумковий код прагнень — індивідуальний код, заснований на тих заняттях, про які ви мрієте найбільше.

Оксана
Бухгалтер

C E R

Пропрацювавши понад 15 років бухгалтером на великому підприємстві я зрозуміла, що прийшов час щось змінювати у своїй кар’єрі, коли усвідомила, що вже два роки в мене не підвищувалася заробітна плата, я не вивчала нові програми й так не навчилася самостійно перекладати з англійської. Пройти цей тест мені порадила подруга-психолог, результати змусили подивитися на себе інакше — тест виявив в мене творчі здібності! Я ніколи собі не дозволяла навіть думати про те, що творчо обдарована. Я вирішила спробувати себе в новій сфері, пошуки були довгими, але я все-таки знайшла те, що хотіла — влаштувалася працювати концертним організатором: і гроші потрібно рахувати, і афіші вигадувати. Я дуже задоволена!

Пройти тестування